KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819043
nr 1481 9043
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stilleben, 1900-tal, ram 1800-tal, plåtpannå, 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 55x49 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:50:27
8/8 00:55:49
1.000 kr
8/8 13:44:04